Şampiyonluk İçin Gittiler

İlimiz vücut geliştirme sporcusu Furkan Kulaklı, Vücut Geliştirme ve Fitness Türkiye Şampiyonasında Aksaray'ı temsil edecek.

11 EYLÜL 2018 / Aksaray GHSİM / M.Tarhan
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Türkiye Vücut Geliştirme Federasyonunun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Vücut Geliştirme ve Fitness Türkiye Şampiyonası 12 – 16 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul ilinde düzenlenecek.

Yarışma öncesi görüşlerini aldığımız Arena Spor kulübü Başkanı Mahmut Gökkaya, şu açıklamalarda bulundu. Gökkaya, sporcumuz Furkan Kulaklı’yı, yaklaşık iki yıldır yoğun ve disiplinli bir çalışmayla yarışmaya hazırladık. Sporcumuzun beslenmesinden tutun antrenman şekline hatta istiratine kadar yakın bir takibe aldık. Hem sporcumuz hem de bizim için zorlu bir süreçti. Bu süreçte sporcumuz Furkan bütün verilerimizi çok iyi bir şekilde değerlendirdi. İnşallah İstanbul ilinde ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz, hedefimiz Allah’ın izniyle Türkiye şampiyonluğu dedi. Mahmut Gökkaya, vücut geliştirme branşına vermiş olduğu katkılarından dolayı Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Cüneyt Alkan ve şube Müdürlerine şükranlarını sundu.