İNCİ’NİN BAŞARILARI İLE GURUR DUYDUK

Aksaray Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Deniz Han, “Okulumuz öğrencisi, Dünya şampiyonu ve Avrupa 2.’si milli atlet İnci Kalkan’ın başarıları ile gurur duyduk” dedi.

29 EYLÜL 2017 / Aksaray GHSİM/M.Tarhan
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ömer Çağlayan ile bir araya gelen, Aksaray Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Deniz Han, 2016 Liselerarası Dünya Şampiyonası 3000 metrede Dünya Şampiyonu, 2017 Macaristan Avrupa Olimpik Gençlik Olimpiyatları 3000 metrede Avrupa 2.’si olan İnci Kalkan’ın daha büyük şampiyonalarda kürsüye çıkabilmesi için spor geleceği hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Okul müdürü Deniz Han, Burada en büyük sorumluluk antrenörü Hatice Çelik ve beden eğitimi öğretmeni Ertümen Buğday’a düşmektedir. Sporcunun antrenman ve eğitimde ki sürecini takip edecek kişiler antrenör ve beden eğitimi öğretmenleridir.

Okulumuzdan böyle başarılı bir sporcunun çıkması bizleri son derece gururlandırmıştır diyen okul müdürü Han, atletizm sporunda Avrupa ve Dünya şampiyonluğu gibi önemli başarıları bulunan Milli sporcumuz İnci Kalkan’ı bugünlere getiren başta gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü antrenörü Hatice Çelik’e ve beden eğitimi öğretmenlerine emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. 2018 yılında katılacağı uluslararası yarışlarda kendisine başarılar diliyoruz” dedi.