Aksaray Valiliği tarafından düzenlenen kurumlar arası Valilik Kupası Şampiyonasında çeşitli spor dallarında dereceye giren kurum ve takımlarına kupa ve madalyaları düzenlenen törenle verildi.

Aksaray Spor Salonunda düzenlenen törene Vali Hamza Aydoğdu, Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Emniyet Müdürü Murat Kolcu, İl Jandarma Komutanı Albay Halil Murat Bilgiç, Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, Sağlık Müdürü Kerim Yeşildağ, Gençlik ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız ve takımlar katıldı.

Futbol branşında; Sağlık İl Müdürlüğü ve Polis Gücü 1.liği paylaştı, 3. Milli Eğitim Müdürlüğü, 4. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü

Basketbol Branşında: 1. Özel Metropol Koleji, 2. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 3. Aksaray Belediyesi

Voleybol Erkeklerde: 1. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 2. Akimder Öncü Gençlik ve Spor Derneği, 3. Aksaray Emniyet Müdürlüğü, 4. Aksaray Valiliği

Voleybol Kadınlarda: 1. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 2. Hüseyin Cahit Korkmaz Sağlık Meslek Lisesi

Masa Tenisi Branşında: 1.Aksaray Üniversitesi, 2.Gülağaç Milli Eğitim Müdürlüğü, 3.Tarım İl Müdürlüğü, 4. Aksaray Belediyesi takımları sporcularına kupa ve madalyaları Vali Hamza Aydoğdu ve kurum müdürleri tarafından verildi.