Hedef 2020 Tokyo Olimpiyatları

2020 Tokyo Paralimpik Oyunları için Türkiye'de ilk kotayı alan sporcumuz Hakan Çevik, il müdürümüz Cüneyt Alkan'ı makamında ziyaret etti.

16 HAZİRAN 2018 / Aksaray GHSİM / M.Tarhan
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Kore'de düzenlenen Paralimpik Atıcılık Dünya Şampiyonası'nda 10 metre yatarak tüfek atışlarında Dünya üçüncüsü olan milli gururumuz Hakan Çevik, eşi milli sporcu Suzan Çevik ve antrenör Hava Altındağ il müdürümüz Alkan’ı makamında ziyaret etti.

Milli sporcular ile birlikte antrenörlerini kabul eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cüneyt Alkan başarılarının devamını beklediklerini belirttiği Hakan Çevik’i tebrik etti.

Çalışmaları ve düzenlenecek şampiyonlar hakkında bilgi Alkan; sporculara her zaman yanlarında olduklarını belirterek;  son şampiyonada elde ettiği başarı ile Tokyo’da düzenlenecek olimpiyatlara katılacak ilk sporcu olan Çevik’in kendilerini gururlandırdığını söyledi.

İl Müdürlüğümüz sporcusu olan Hakan ve Suzan Çevik çifti bu yıl Fransa’da World Cup, 2019 yılında Avustralya’da Dünya şampiyonasına katılacaklarını belirterek tek hedeflerinin 2020 Tokyo Olimpiyatları olduğunu belirttiler.

Kendilerine her zaman destek veren il müdürümüz Alkan’a teşekkür eden sporcular Aksaray ve Türkiye adına olimpiyatlarda altın madalya kazanmak istediklerini ifade ettiler.