Başkan, Karakaya Kardeşleri Kabul Etti

Aksaray Belediye Başkanı Sayın Haluk Şahin Yazgı, 12 Yaş Tenis Müsabakasında birinci olan ve Aksaray’ı başarıyla temsil eden Karakaya kardeşleri makamında kabul ederek tebrik etti.

18 NİSAN 2018 / Aksaray GHSİM / M.Tarhan
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen Hafta sonu 12 Yaş Tenis Turnuvasında birinci olarak Aksaray’ı başarıyla temsil eden Zafer, Muzaffer ve Ramazan Karakaya kardeşler, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret ettiler.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cüneyt Alkan, Tenis Antrenörü Mine Çiftçi ve babaları Cemal Karakaya ile birlikte Başkan Yazgı’yı makamında ziyaret eden tenisçi kardeşler, gösterdikleri başarılı performanstan dolayı tebrik edildiler.

Spor İl Müdürü Cüneyt Alkan, sportif faaliyetlerde Aksaray’ın çok başarılı olduğunu belirterek, Aksaray’da spora sağladığı katkılardan dolayı Başkan Yazgı’ya Teşekkür etti.

Antrenör Mine Çiftçi ise Aksaray’da çok yetenekli sporcular bulunduğunu bu sporculara sağlanan destekle Türkiye’de ve Avrupa’da önemli başarılara imza atılabileceğini özellikle vurguladı.